Dobitniki priznanj v gorskem kolesarstvu in BMX so …


  • Dobitniki priznanj v gorskem kolesarstvu in BMX so …

    V Ljubljani je potekala zaključna prireditev odbora za gorsko kolesarstvo pri Kolesarski zvezi Slovenije.

    27. november

    Prireditev je potekala v ljubljanskem Koloseju, kdo vse je med dobitniki priznanj, pa preverite spodaj.

    Pokal Slovenije v BMX

    dečki do 8 let:
    1. Tine Gostenčnik (BSX Team)
    2. Max Sliško (BSX Team)
    3. Ožbej Golja (KK Črn Trn)

    dečki 9-10 let:
    1. Jošt Ložar (KD Rajd)
    2. Mak Breznik Falk (BSX Team)
    3. Žan Kogler (BSX Team)

    dečki 11-12 let:
    1. Gaj Palčnik (BSX Team)
    2. Miha Čeh (BSX Team)
    3. Val Trinle Lampič (KD Rajd)

    dečki 13-14 let:
    1. Tim Rovtar (KK Črn Trn)
    2. Nik Golob (TBP Lenart)
    3. Matic Sitar (KD Rajd)

    dečki 15-16 let:
    1. Gaj Gorza (TBP Lenart)
    2. Staš Lukić (BSX Team)
    3. Tio Ošlak (BSX Team)

    moški 17+:
    1. Tilen Frank (BSX Team)
    2. Jure Gorše (KD Rajd)
    3. Žiga Omerzu (BSX Team)

    cruiser:
    1. Jani Volk (KK Črn Trn)
    2. Kristjan Kocmut (BSX Team)
    3. Rok Bajc (KK Črn Trn)

    klubi:
    1. BSX Team Maribor
    2. KK Črn Trn
    3. KD Rajd

    Unior DH Cup

    amaterji:
    1. Andreas Vidovič (DH Visit Pohorje)
    2. Matic Kokl (MTB Klub Kranj)
    3. Matko Vlaić (KK Jastrebarsko-WD40 Bike)

    U15:
    1. Frane Medić (BK Crikvenica)
    2. Tomo Terpin Joksimović (Sinter Brakes Team)
    3. Mark Rombo (Rajd Ljubljana)

    U17:
    1. Nace Kokelj (Wolf Racing Team)
    2. Črtomir Svetec (ŠD Supersnurf)
    3. Žan Sirk (Rajd Ljubljana)

    U19:
    1. Marko Niemiz (Sinter Brakes Team)
    2. Žak Gomilšček (Sinter Brakes Team)
    3. Žan Pirš (Sinter Brakes Team)

    ženske:
    1. Naja Stipanič (KK Črn Trn)
    2. Katarina Primožič (Batt Team)

    elite:
    1. Jure Žabjek (Unior Devinci Factory Racing)
    2. Rudi Pintar (Sinter Brakes Team)
    3. Luka Berginc (KK Črn Trn)

    klubi:
    1. Rajd Ljubljana 4418 točk
    2. KK Črn Trn 2329 točk
    3. Wolf Racing Team 1887 točk

    Naj tekma:
    DH Maribor

    SloXcup

    amaterke:
    1. Urška Markič (Calcit Bike Team)
    2. Tamara Rucco (Bike Team 53.3)

    amaterji:
    1. Simon Erjavec (Calcit Bike Team)
    2. Aleš Čibej (KK Ravne)
    3. Matej Razingar (KK Završnica)

    veteranke:
    1. Ana Podpečan (Calcit Bike Team)
    2. Mira Kranjec (Calcit Bike Team)
    3. Martina Utranker (ŠD 2Simpl)

    veterani 4:
    1. Claudio Pezzin (Cube Crazy Victoria Bike)
    2. Ćiro Gomojić (BK MTB Istra-Pazin)

    veterani 3:
    1. Tine Zupan (Scott Team)
    2. Janez Vovk (Calcit Bike Team)
    3. Peter Vesel (Proadventure-Zipvit Sport)

    veterani 2:
    1. Mitja Tancik (Energijateam.com)
    2. Robert Blaznik (MBK Črni vrh)
    3. Mitja Černe (Deš Fleš)

    veterani 1:
    1. Uroš Mikelj (Calcit Bike Team)
    2. Matjaž Budin (MBK Črni vrh)
    3. Primož Jurak (ŠD 2Simpl)

    U7:
    1. Patrik Gladek (MBK Črni vrh)
    2. Tilen Rupnik (MBK Črni vrh)
    3. Jon Strašek (KK Bike-EK Haloze 2002)

    U9-punce:
    1. Neža Utranker (ŠD 2Simpl)
    2. Kaja Pevec (Energijateam.com)
    3. Anamarija Kosec (Calcit Bike Team)

    U9-fantje:
    1. Tine Mlakar (MBK Črni vrh)
    2. Lan Rupnik (MBK Črni vrh)
    3. Žan Šekoranja (Calcit Bike Team)

    U11-punce:
    1. Tajda Šoštarko (Calcit Bike Team)
    2. Neža Kobal (Energijateam.com)
    3. Metka Mrak (KD Sloga 1902 Idrija)

    U11-fantje:
    1. Maks Majnik (Calcit Bike Team)
    2. Lenart Dejak (Energijateam.com)
    3. Jakob Krapež (Calcit Bike Team)

    U13-punce:
    1. Meta Tancik (Energijateam.com)
    2. Eva Terpin (MBK Črni vrh)
    3. Maruša Tereza Šerkezi (Calcit Bike Team)

    U13-fantje:
    1. Jernej Rudolf (MBK Črni vrh)
    2. Gašper Štajnar (Calcit Bike Team)
    3. Juš Ažman (KK Završnica)

    U15-dekleta:
    1. Hana Žagar Kranjec (Calcit Bike Team)
    2. Tina Smrdel (MBK Črni vrh)
    3. Ivana Klemenčič (MBK Črni vrh)

    U15-fantje:
    1. Žan Pahor (Energijateam.com)
    2. Marcel Gladek (MBK Črni vrh)
    3. Ambrož Vovk ( Calcit Bike Team)

    U17-dekleta:
    1. Anja Nadu (BK Montes)
    2. Ema Movrin (Energijateam.com)
    3. Daša Mlakar (MBK Črni vrh)

    U17-fantje:
    1. Jure Rus (MBK Črni vrh)
    2. Fran Bošnjak (BBK Šišmiš)
    3. Tine Jereb (MBK črni vrh)

    U19-dekleta:
    1. Tamara Homar (Energijateam.com)
    2. Ana Janežič (Energijateam.com)
    3. Asia Zontone (ASD Jams Bike Team Buja)

    U19-fantje:
    1. Jakob Klemenčič (MBK Črni vrh)
    2. Teo Pečnik (KK Ravne)
    3. Blaž Žle (Calcit Bike Team)

    U23+elite-dekleta:
    1. Tanja Žakelj (Unior Devinci Factory Racing)
    2. Vita Movrin (Energijateam.com)
    3. Maruša Knap (Calcit Bike Team)

    U23-fantje:
    1. Matevž Govekar (MBK Črni vrh)
    2. David Ivartnik (Energijateam.com)
    3. Miha Klemenčič (MBK Črni vrh)

    Elite:
    1. Rok Naglič (Calcit Bike Team)
    2. Gregor Dimic (Energijateam.com)
    3. Gregor Krajnc (Calcit Bike Team)

    U23+elite:
    1. Rok Naglič (Calcit Bike Team)
    2. Gregor Dimic (Energijateam.com)
    3. Gregor Krajnc (Calcit Bike Team)

    Klubi SloXcup:
    1. Calcit Bike Team 13789 točk
    2. Energijateam.com 8333 točk
    3. MBK Črni vrh 6958 točk

    Klubi Pokal mladih:
    1. MBK Črni vrh 25638 točk
    2. Calcit Bike Team 23256 točk
    3. Energijateam.com 18082 točk

    Naj tekma SloXcup:
    XC Kočevje

    Comments are closed.