Najboljši kolesarji amaterji so…


  • Najboljši kolesarji amaterji so…

    V Zbiljah pri Medvodah so na zaključni prireditvi Odbora za množičnost in rekreacijo podelili priznanja najboljšim kolesarjem amaterjem pravkar končane sezone. 

    8. november

    Nagrade so prejeli tako najboljši posamezniki in posameznice po posameznih kategorijah kot tudi najboljša društva. Vse nagrajence si lahko ogledate spodaj.

    CESTNO KOLESARSTVO

    Ženske A
    1. Katarina Novak (Bikerepublic) 195 točk
    2. Laura Šimenc (BK Umag) 150
    3. Dunja Selan (TUŠ T.E.A.M.) 138

    Ženske B
    1. Tina Brelih (KD Alpe SIS) 205
    2. Ajda Opeka (KD Branik Maribor) 176
    3. Joži Nastran Brank (KD LPP) 153

    Ženske C
    1. Vida Ceglar (ŠD Bam.Bi) 210
    2. Ivica Rakoš (ŠD Turbo M) 190
    3. Zdenka Veršnik (JB Team Novo mesto) 132

    Amaterji
    1. Vid Murko (Arcont Selce) 173
    2. Miha Alič (KD LPP) 160
    3. Matej Mercina (JB Team Novo mesto) 127

    Master A
    1. Mitja Mesarič (TUŠ T.E.A.M.) 200
    2. Tom Kunaver (KD Alpe SIS) 154
    3. Andrej Draksler (ŠD Koloka) 139

    Master B
    1. Uroš Bogša (KD LPP) 210
    2. Marko Polak (Arcont Selce) 132
    3. Uroš Vene (KD Papež Podgorje) 121

    Master C
    1. Dean Bratuš (TUŠ T.E.A.M.) 171
    2. Miha Melihen (KD Brda Dobrovo) 165
    3. Uroš Verčič (ŠD Bam.Bi) 155

    Master D
    1. Aleš Hren (KD LPP) 210
    2. Borja Jelič (TUŠ T.E.A.M.) 185
    3. Borut Planinšek (KD Alpe SIS) 138

    Master E
    1. Iztok Melanšek (TUŠ T.E.A.M.) 192
    2. Borut Vodopivec (KD Brda Dobrovo) 152
    3. Vlado Prpar (TUŠ T.E.A.M.) 152

    Master F
    1. Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.) 210
    2. Janez Debeljak (KD LPP) 155
    3. Oskar Hvala (KD Brda Dobrovo) 132

    Master G
    1. Borislav Skubic (KD LPP) 192
    2. Dragan Stankovič (KD Sprint) 168
    3. Boris Fabjan (Izvir Vipava) 159

    Master H
    1. Ivan Kastelic (B.V.G. Gulč-BTS Company) 210
    2. Ivan Popovič (B.V.G. Gulč-BTS Company) 180
    3. Danijel Vehar (KD Brda Dobrovo) 130

    Master I
    1. Zorko Cigoj (KD Brda Dobrovo) 210
    2. Bojan Lampe (ŠD Turbo M) 190
    3. Marko Saksida (KD Brda Dobrovo) 132

    VOŽNJA NA ČAS

    Ženske A
    1. Laura Šimenc (BK Umag) 120
    2. Maja Zajec (ŠD Bam.Bi) 92
    3. Petra Zrimšek (ŠD Bam.Bi) 50

    Ženske B
    1. Tina Brelih (KD Alpe SIS) 120
    2. Ajda Opeka (KD Branik Maribor) 87
    3. Matejka Nabernik (ŠD Turbo M) 75

    Ženske C
    1. Vida Ceglar (ŠD Bam.Bi) 120
    2. Ivica Rakoš (ŠD Turbo M) 96
    3. Vida Uršič (ŠD Bam.Bi) 92

    Amaterji
    1. Dejan Galun (ŠD Rikiteam) 120
    2. Nejc Ropas (Bikerepublic) 105
    3. Gašper Koren (KK Soča) 72

    Master A
    1. Matej Kravos (TUŠ T.E.A.M.) 120
    2. Tom Kunaver (KD Alpe SIS) 91
    3. Andrej Draksler (ŠD Koloka) 71

    Master B
    1. Simon Peter Jackson (KD LPP) 120
    2. Uroš Bogša (KD LPP) 100
    3. Jernej Stibilj (ŠD Turbo M) 72

    Master C
    1. Dean Bratuš (TUŠ T.E.A.M.) 110
    2. Stanko Verstovšek (JB Team Novo mesto) 92
    3. Jani Prešeren (B.V.G. Gulč-BTS Company) 84

    Master D
    1.Matjaž Kovač (Izvir Vipava) 110
    2. Borja Jelič (TUŠ T.E.A.M.) 90
    3. Mitja Mori (Ganesha Team) 88

    Master E
    1. Lucjan Premrn (Izvir Vipava) 115
    2. Robert Likar (Izvir Vipava) 110
    3. Marko Danevčič (KD Brda Dobrovo) 69

    Master F
    1. Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.) 120
    2. Janez Debeljak (KD LPP) 100
    3. Robert Mulej (KD Brda Dobrovo) 93

    Master G
    1. Borislav Skubic (KD LPP) 120
    2. Marjan Bratina (KD Brda Dobrovo) 92
    3. Marjan Čuden (B.V.G. Gulč-BTS Company) 73

    Master H
    1. Anton Govekar (ŠD Turbo M) 115
    2. Matej Mihovec (ŠD Turbo M) 105
    3. Janez Prešeren (B.V.G. Gulč-BTS Company) 75

    Master I
    1. Bojan Lampe (ŠD Turbo M) 120
    2. Zorko Cigoj (KD Brda Dobrovo) 101
    3. Rafael Končina (KD Hrastnik) 92

    VZPON

    Ženske A
    1. Nika Bojanc (KD Sprint) 195
    2. Maja Zajec (ŠD Bam.Bi) 159
    3. Laura Šimenc (BK Umag) 90

    Ženske B
    1. Ajda Opeka (KD Branik Maribor) 161
    2. Špela Škrajnar (Ganesha Team) 150
    3. Helena Pogačnik (KD Alpe SIS) 137

    Ženske C
    1. Ivica Rakoš (ŠD Turbo M) 205
    2. Vida Ceglar (ŠD Bam.Bi) 187
    3. Tina Ušeničnik (ŠD Bam.Bi) 82

    Amaterji
    1. Davorin Frim (Ganesha Team) 190
    2. Grega Šetrajčič (B.V.G. Gulč-BTS Company) 180
    3. Kristijan Božnar (Izvir Vipava) 157

    Master A
    1. Damir Ejup (KK Završnica) 150
    2. Robi Marič (Team Turbo Tropovci) 136
    3. Andrej Draksler (ŠD Koloka) 127

    Master B
    1. Andrej Jezeršek (KD Alpe SIS) 190
    2. Jernej Stibilj (ŠD Turbo M) 173
    3. Luka Mihovec (ŠD Turbo M) 139

    Master C
    1. Dean Bratuš (TUŠ T.E.A.M.) 210
    2. Uroš Verčič (ŠD Bam.Bi) 152
    3. Grega Filipič (KD Alpe SIS) 136

    Master D
    1. Gorazd Konc (KK Kranj) 186
    2. Boris Kampuš (Izvir Vipava) 156
    3. Borut Planinšek (KD Alpe SIS) 125

    Master E
    1. Robert Likar (Izvir Vipava) 187
    2. Tomaž Dolar (KK Završnica) 158
    3. Borut Vodopivec (KK Brda Dobrovo) 131

    Master F
    1. Branko Bojanc (KD Sprint) 205
    2. Robert Mulej (KD Brda Dobrovo) 173
    3. Tomislav Čuk (ŠD Bam.Bi) 150

    Master G
    1. Marjan Čuden (B.V.G. Gulč-Bts Company) 210
    2. Mirko Zupančič (KD Papež Podgorje) 159
    3. Branko Prešeren (KK Završnica) 132

    Master H
    1. Ivan Popovič (B.V.G. Gulč-BTS Company) 205
    2. Matej Mihovec (ŠD Turbo M) 182
    3. Zvezdan Mikulin (KD Brda Dobrovo) 135

    Master I
    1. Zorko Cigoj (KD Brda Dobrovo) 210
    2. Franc Hafner (ŠD Bam.Bi) 180
    3. Rudi Ravbar (KD Sprint) 155

    NAJ 3

    Ženske A
    1. Laura Šimenc (BK Umag) 360
    2. Maja Zajec (Šd Bam.Bi) 303
    3. Katarina Novak (Bikerepublic) 260
    4. Dunja Selan (TUŠ T.E.A.M.) 138
    5. Nika Bojanič (KD Sprint) 131

    Ženske B
    1. Tina Brelih (KD Alpe SIS) 392
    2. Ajda Opeka (KD Branik Maribor) 352
    3. Helena Pogačnik (KD Alpe SIS) 236
    4. Joži Nastran Brank (KD LPP) 231
    5. Matejka Nabernik (ŠD Turbo M) 223

    Ženske C
    1. Vida Ceglar (ŠD Bam.Bi) 402
    2. Ivica Rakoš (ŠD Turbo M) 381
    3. Tina Ušeničnik (ŠD Bam.Bi) 193
    4. Zdenka Veršnik (JB Team Novo mesto) 184
    5. Vida Uršič (ŠD Bam.Bi) 92

    Amaterji
    1. Kristijan Božnar (Izvir Vipava) 246
    2. Grega Šetrajčič (B.V.G. Gulč-Bts Company) 228
    3. Leon Šarc (KK Nova Gorica) 201
    4. Tadej Sedar (JB Team Novo mesto) 192
    5. Klemen Polajnar (Team Turbo Tropovci) 187

    Master A
    1. Andrej Draksler (ŠD Koloka) 312
    2. Tom Kunaver (KD Alpe SIS) 282
    3. Matej Kravos (TUŠ T.E.A.M.) 275
    4. Mitja Mesarič (TUŠ T.E.A.M.) 217
    5. Robi Marič (Team Turbo Tropovci) 179

    Master B
    1. Uroš Bogša (KD LPP) 298
    2. Andrej Jezeršek (KD Alpe SIS) 234
    3. Jernej Stibilj (ŠD Turbo M) 174
    4. Zoran Ribič (ŠD Rikiteam) 154
    5. Uroš Vene (KD Papež Podgorje) 151

    Master C
    1. Dean Bratuš (TUŠ T.E.A.M.) 376
    2. Jani Prešeren (B.V.G. Gulč-BTS Company) 305
    3. Uroš Verčič (ŠD Bam.Bi) 256
    4. Miha Melihen (KD Brda Dobrovo) 202
    5. Grega Filipič (KD Alpe SIS) 200

    Master D
    1. Borja Jelič (TUŠ T.E.A.M.) 310
    2. Aleš Hren (KD LPP) 260 – 7 zmag
    3. Gorazd Konc (KK Kranj) 260 – 4 zmage
    4. Borut Planinšek (KD Alpe SIS) 246
    5. Matjaž Kovač (Izvir Vipava) 208

    Master E
    1. Robert Likar (Izvir Vipava) 284
    2. Marko Danevčič (KD Brda Dobrovo) 257
    3. Vlado Prpar (TUŠ T.E.A.M.) 239
    4. Borut Vodopivec (KD Brda Dobrovo) 211
    5. Tomi Iskra (KD Brda Dobrovo) 206

    Master F
    1. Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.) 369
    2. Janez Debeljak (KD LPP) 335
    3. Oskar Hvala (KD Brda Dobrovo) 237
    4. Igor Bogataj (KD Rog) 214
    5. Robert Mulej (KD Brda Dobrovo) 195

    Master G
    1. Borislav Skubic (KD LPP) 378
    2. Marjan Čuden (B.V.G. Gulč-BTS Company) 304
    3. Marjan Bratina (KD Brda Dobrovo) 273
    4. Dragan Stankovič (KD Sprint) 223
    5. Dragan Rakoš (ŠD Turbo M) 198

    Master H
    1. Ivan Popovič (B.V.G. Gulč-BTS Company) 326
    2. Ivan Kastelic (B.V.G. Gulč-BTS Company) 315
    3. Matej Mihovec (ŠD Turbo M) 249
    4. Danijel Vehar (KD Brda Dobrovo) 227
    5. Jožef Blažič (KD Brda Dobrovo) 196

    Master I
    1. Zoran Cigoj (KD Brda Dobrovo) 401
    2. Bojan Lampe (ŠD Turbo M) 285
    3. Marko Saksida (KD Brda Dobrovo) 265
    4. Franc Hafner (ŠD Bam.Bi) 189
    5. Ivan Mihovilović (Izvir Vipava) 181

    KLUBSKO

    1. KD Brda Dobrovo 4314
    2. ŠD Bam.Bi 3454
    3. ŠD Turbo M 3196

    Comments are closed.