Najboljši mladi kolesarji na velodromu so …


  • Najboljši mladi kolesarji na velodromu so …

    V soboto je velodrom v Češči vasi pri Novem mestu gostil državno prvenstvo mlajših kategorij. 

    28. oktober

    veloŠlo je za zgodovinski trenutek, saj so se dečki in deklice v kategorijah A, B in C ter mlajše mladinke prvič doslej potegovali za naslove državnih prvakov. Pomerili so se v posamični zasledovalni vožnji na čas na 1200 oziroma 2000 metrov, v vožnji na čas na 500 metrov, v dirki na točke in v dirki na končni cilj. Vsem udeležencem iskrene čestitke!

     

     

     

     

    Državno prvenstvo, izidi:

    Posamična zasledovalna vožnja na čas:

    dečki A
    1. Enej Čuk (Ljubljana MigiMigi)
    2. Jan Lešnik (KK Kranj)
    3. Žak Eržen (KK Adria Mobil)

    dečki B
    1. Erazem Valjavec (KK Kranj)
    2. Nejc Peterlin (KK Adria Mobil)
    3. Matevž Zajc (Ljubljana MigiMigi)

    dečki C
    1. Mai Prevejšek (KK Adria Mobil)
    2. Bor Nograšek (KK Kranj)
    3. Gašper Petje (KK Adria Mobil)

    deklice A
    1. Lucija Hočevar (BTC City Ljubljana)

    deklice B
    1. Katja Žvan (KK Gorje)
    2. Ema Podberšič (KK Gorje)

    deklice C
    1. Vesna Potočnik (KK Kranj)
    2. Taja Mehle (BTC City Ljubljana)
    3. Laura Peterlin (KK Adria Mobil)

    mlajše mladinke
    1. Eva Prevc (KK Kranj)
    2. Vita Pilih (BTC City Ljubljana)
    3. Klara Čemažar (BTC City Ljubljana)

    500 m vožnja na čas:

    dečki A
    1. Jan Lešnik (KK Kranj)
    2. Enej Čuk (Ljubljana MigiMigi)
    3. Marcel Skok (KD Sloga 1902 Idrija)

    dečki B
    1. Nejc Peterlin (KK Adria Mobil)
    2. Matic Pšeničnik (KK Adria Mobil)
    3. Erazem Valjavec (KK Kranj)

    dečki C
    1. Bor Nograšek (KK Kranj)
    2. Tim Mervar (KK Adria Mobil)
    3. Mai Prevejšek (KK Adria Mobil)

    deklice A
    1. Lucija Hočevar (BTC City Ljubljana)

    deklice B
    1. Katja Žvan (KK Gorje)
    2. Ema Podberšič (KK Gorje)

    deklice C
    1. Taja Mehle (BTC City Ljubljana)
    2. Vesna Potočnik (KK Kranj)
    3. Hana Lisić (KK Adria Mobil)

    mlajše mladinke
    1. Klara Čemažar (BTC City Ljubljana)
    2. Eva Prevc (KK Kranj)
    3. Rebeka Rotar (KK Bled)

    Dirka na točke:

    dečki A
    1. Aljaž Žefran (KK Adria Mobil)
    2. Enej Božnar Prosen (KK Kranj)
    3. Jan Lešnik (KK Kranj)

    dečki B
    1. Jakob Omrzel (KK Adria Mobil)
    2. Erazem Valjavec (KK Kranj)
    3. Nejc Peterlin (KK Adria Mobil)

    dečki C
    1. Mai Prevejšek (KK Adria Mobil)
    2. Žiga Jakše (KK Adria Mobil)
    3. Bor Nograšek (KK Kranj)

    deklice A
    1. Lucija Hočevar (BTC City Ljubljana)

    deklice B
    1. Ema Podberšič (KK Gorje)
    2. Katja Žvan (KK Gorje)

    deklice C
    1. Vesna Potočnik (KK Kranj)
    2. Taja Mehle (BTC City Ljubljana)
    3. Laura Peterlin (KK Adria Mobil)

    mlajše mladinke
    1. Klara Čemažar (BTC City Ljubljana)
    2. Vita Pilih (BTC City Ljubljana)
    3. Pija Galof (BTC City Ljubljana)

    Dirka na končni cilj:

    dečki A
    1. Marcel Skok (KD Sloga 1902 Idrija)
    2. Enej Božnar Prosen (KK Kranj)
    3. Jan Lešnik (KK Kranj)

    dečki B
    1. Nejc Peterlin (KK Adria Mobil)
    2. Erazem Valjavec (KK Kranj)
    3. Matevž Zajc (Ljubljana MigiMigi)

    dečki C
    1. Gašper Petje (KK Adria Mobil)
    2. Maj Novak (KK Adria Mobil)
    3. Mai Prevejšek (KK Adria Mobil)

    deklice A
    1. Lucija Hočevar (BTC City Ljubljana)

    deklice B
    1. Katja Žvan (KK Gorje)
    2. Ema Podberšič (KK Gorje)

    deklice C
    1. Taja Mehle (BTC City Ljubljana)
    2. Vesna Potočnik (KK Kranj)
    3. Laura Peterlin (KK Adria Mobil)

    mlajše mladinke
    1. Vita Pilih (BTC City Ljubljana)
    2. Pija Galof (BTC City Ljubljana)
    3. Klara Čemažar (BTC City Ljubljana)

    Comments are closed.