Podelitev za Pokal Slovenije 2017

Odbor za cestno kolesarstvo
    TOČKOVANJE

FOTO GALERIJA

Podelitev za Pokal Slovenije v cestnem kolesarstvu bo v četrtek, 9.11.2017 ob 15.30 na Ljubljanskem gradu.

Klubi naj o dogodku obvestijo vse prejemnike priznanj (prvi trije v vsaki kategoriji od dečkov in deklic C do članov in članic v kategoriji Elite)

Odbor za gorsko kolesarstvo in BMX

Podelitev Pokala Slovenije v gorskem kolesarstvu bo v nedeljo, 12. novembra 2017 ob 17h v Ljubljanskem Koloseju.

Klubi naj o prireditvi obvestijo vse kolesarke in kolesarje vašega kluba, ki so dobitniki priznanj.

Odbor za množičnost in rekreacijo

Podelitev za Pokal Slovenije v cestnem kolesarstvu za amaterske kategorije v petek, 27.10.2017 ob 18.00 v gostišču Jezero v Zbiljah pri Medvodah.

Klubi naj o dogodku obvestijo vse kolesarje in kolesarke, ki bodo prejeli priznanja (prvi trije v kategoriji po disciplinah in prvih pet v kategoriji skupno).