Reprezentanti na priprave v Ajdovščino

• Reprezentanti na priprave v Ajdovščino

Kolesarska zveza Slovenije od 7. do 9. februarja organizira reprezentančne priprave v Ajdovščini za gorske kolesarje. Priprav se bodo udeležili reprezentanti v krosu in spustu, kar pomeni, da bo na pripravah naenkrat skoraj 40 kolesarjev in kolesark.

31. januar

Monika HRastnik3Program bo predvsem usmerjen v nabiranje kilometrov na terenih nad Ajdovščino, izpopolnjevanju tehnike in medsebojnem sodelovanju med kolesarji obeh disciplin. Predstavljen bo tudi podroben program dela v prihajajoči sezoni.

Priprav se bodo udeležili mlajši in starejši mladinci ter mladinke, mlajši člani in članice, ter kolesarji elite.

Trenersko ekipo bodo sestavljali Matjaž Budin, Miha Jakopič, Gregor Dimic, Simon Erjavec, Žiga Pandur, Primož Ravnik in Andraž Jančar.

Reprezentanca bo nastanjena v mladinskem hostlu v Ajdovščini, trenirali pa bodo v bližnji okolici. Med drugim bodo opravili tudi kondicijski trening v telovadnici Zavoda za šport Ajdovščina.

Dogajanje na pripravah boste lahko podrobno spremljali na Instagram profilu Kolesarske zveze Slovenije – https://www.instagram.com/slovenia_cycling_federation/.

KZS