Tomaž Grm v izvršnem odboru OKS

Tomaž Grm v izvršnem odboru OKS

Ljubljana, 19. decembra – Predsednik Kolesarske zveze Slovenije Tomaž Grm je bil na nedeljskih volitvah vodstva Olimpijskega komiteja Slovenije izvoljen v izvršni odbor OKS, ki bdi nad delovanjem komiteja.

Nov predsedniški mandat je dobil Bogdan Gabrovec, po zaslugi izvolitve Tomaža Grma pa bo imela tudi kolesarska zveza v izvršnem odboru svojega predstavnika in zastopnika svojih interesov.

V naslednjem mandatu (2018-2022) bodo člani izvršnega odbora: Dobnikar Roman, Dolničar Jošt, Grm Tomaž, Ribič Andrej, Rotovnik Bojan, Bobinac Franjo, Butara Miha, Erjavec Matej, Glažar Stanko, Ropret Metod, Kačičnik Zoran, Poljšak Sonja, Raša Sraka, Jeršin Branko, Müllner Miran, Tiringer Tomislav, Crnek Dejan, Lazar Damijan, Cerar Miroslav, Koren Miklavec Katja in Ravbar Vojka.