Novi državni prvaki na velodromu so …


  • Novi državni prvaki na velodromu so …

    V soboto smo na velodromu v Češči vasi pri Novem mestu dobili nove državne prvake v kategorijah elite, starejši mladinci, mlajši mladinci, članice, starejše in mlajše mladinke.

    2. marec

    Na tribunah se je zbralo lepo število gledalcev, ki so skozi cel dan spremljali razburljivo dogajanje na pisti. Ni manjkalo presenečenj (zmaga Matevža Govekarja v sprintu), na žalost je prišlo tudi do kar nekaj padcev, največ kolajn pa je osvojila domača ekipa, KK Adria Mobil.

    DP velodrom, rezultati:

    Sprint, kvalifikacije z letečim startom:

    Elite
    1. Marko Kump (Adria Mobil) 11,63
    2. Eduard Žalar (Adria Mobil) 11,87
    3. Matevž Govekar (Meblojogi Pro-Concrete) 11,94
    4. Anže Skok (Ljubljana Gusto Santic) 12,23

    starejši mladinci
    1. Jaka Špoljar (Adria Mobil) 11,85
    2. Gašper Paulič (Ljubljana Migimigi) 12,08
    3. Maks Cvjetičanin (KK Kranj) 12,19
    4. David Gregorič (Adria Mobil) 12,43

    mlajši mladinci
    1. Žak Eržen (Adria Mobil) 12,23
    2. Mark Poberaj (TBP Lenart) 12,44
    2. Natan Gregorčič (Ljubljana Migimigi) 12,44
    4. Jan Lešnik (KK Kranj) 12,83

    polfinale, elite:
    Marko Kump (Adria Mobil) : Anže Skok (Ljubljana Gusto Santic) 2:0
    Eduard Žalar (Adria Mobil) : Matevž Govekar (Meblojogi Pro-Concrete) 0:2

    polfinale, starejši mladinci:
    Jaka Šoljar (Adria Mobil) : David Gregorič (Adria Mobil) oba diskvalificirana
    Gašper Paulič (Ljubljana Migimigi) : Maks Cvjetičanin (KK Kranj) 2:0

    polfinale, mlajši mladinci:
    Žak Eržen (Adria Mobil) : Jan Lešnik (KK Kranj) 2:0
    Mark Poberaj (TBP Lenart) : Natan Gregorčič (Ljubljana Migimigi) 2:1

    finale, elite:
    Matevž Govekar (Meblojogi Pro-Concrete) : Marko Kump (Adria Mobil) 2:1

    za 3. mesto:
    Anže Skok (Ljubljana Gusto Santic) : Eduard Žalar (Adria Mobil) 2:0

    finale, starejši mladinci:
    Gašper Paulič (Ljubljana Migimigi) : Maks Cvjetičanin (KK Kranj) 2:1

    finale, mlajši mladinci:
    Žak Eržen (Adria Mobil) : Mark Poberaj (TBP Lenart) 2:1

    za 3. mesto:
    Jan Lešnik (KK Kranj) : Natan Gregorčič (Ljubljana Migimigi) 2:0

    200 m kronometer

    članice:
    1. Urška Bravec (Ale BTC Ljubljana) 14,06
    2. Tajda Mohorič (BTC City Ljubljana Scott) 14,62
    3. Anamarija Hauptman (BTC City Ljubljana Scott) 16,10

    starejše mladinke:
    1. Rebeka Rotar (KK Bled) 13,75
    2. Metka Mikuž (Meblojogi Pro-Concrete) 14,06
    3. Klara Čemažar (BTC City Ljubljana Scott) 14,19

    mlajše mladinke:
    1. Pija Galof (BTC City Ljubljana Scott) 14,74
    2. Tia Špringer (BTC City Ljubljana Scott) 15,55
    3. Lucija Hočevar (BTC City Ljubljana Scott) 15,59

    Dirka na točke

    Elite:
    1. Luka Čotar (KK Kranj) 20 točk
    2. Aljaž Jarc (Adria Mobil) 13
    3. Marko Kump (Adria Mobil) 11

    starejši mladinci:
    1. Aljaž Colnar (Adria Mobil) 25 točk
    2. David Gregorič (Adria Mobil) 25
    3. Žiga Piskule (Adria Mobil) 23

    mlajši mladinci:
    1. Natan Gregorčič (Ljubljana Migimigi) 15 točk
    2. Anže Ravbar (Adria Mobil) 12
    3. Grega Podlesnik (Tanin Sevnica) 10

    Ekipni sprint

    Elite:
    1. KK Adria Mobil (Katrašnik, Omrzel, Bevc) 52,14
    2. Ljubljana Gusto Santic (Skok, Finkšt, Avbelj) 52,58
    3. Meblojogi Pro-Concrete (Ručigaj, Jenko, Govekar) 52,83

    starejši mladinci:
    1. KK Adria Mobil (Špoljar, Polovič, Gregorič) 51,99
    2. Ljubljana Migimigi (Paulič, Maček, Kralj) 54,13
    3. Team Štajerska (Muršec, Majnik, Jablanovec) 54,48

    mlajši mladinci:
    1. KK Adria Mobil (Ravbar, Kaferle, Eržen) 53,31
    2. Ljubljana Migimigi (Vidrih, Gregorčič, Čuk) 54,80
    3. KK Kranj (Petek, Lešnik, Eržen) 54,90

    Dirka na izločanje

    Elite:
    1. Rok Korošec (Ljubljana Gusto Santic)
    2. Aljaž Jarc (Adria Mobil)
    3. Aljaž Omrzel (Adria Mobil)

    starejši mladinci:
    1. Žiga Piskule (Adria Mobil)
    2. Aljaž Colnar (Adria Mobil)
    3. Nino Polovič (Adria Mobil)

    mlajši mladinci:
    1. Anže Ravbar (Adria Mobil)
    2. Aljaž Petek (KK Kranj)
    3. Natan Gregorčič (Ljubljana Migimigi)

    članice:
    1. Urška Bravec (Ale BTC Ljubljana)
    2. Tajda Mohorič (BTC City Ljubljana Scott)
    3. Anamarija Hauptman (BTC City Ljubljana Scott)

    starejše mladinke:
    1. Ana Ahačič (BTC City Ljubljana Scott)
    2. Ema Žibert (BTC City Ljubljana Scott)
    3. Patricija Tušar (BTC City Ljubljana Scott)

    mlajše mladinke:
    1. Pija Galof (BTC City Ljubljana Scott)
    2. Lucija Hočevar (BTC City Ljubljana Scott)
    3. Tia Špringer (BTC City Ljubljana Scott)

    Dirka na končni cilj

    Elite:
    1. Tilen Finkšt (Ljubljana Gusto Santic)
    2. Boštjan Murn (Adria Mobil)
    3. Jaka Primožič (KK Kranj)

    starejši mladinci:
    1. Gal Glivar (Adria Mobil)
    2. Luka Ziherl (KK Kranj)
    3. Fabijan Kralj (Ljubljana Migimigi)

    mlajši mladinci:
    1. Aljaž Petek (KK Kranj)
    2. Žak Eržen (Adria Mobil)
    3. Natan Gregorčič (Ljubljana Migimigi)

    Tempo dirka

    Elite:
    1. Boštjan Murn (Adria Mobil) 8 točk
    2. David Per (Adria Mobil) 6
    3. Mihael Štajnar (Meblojogi Pro-Concrete) 5

    starejši mladinci:
    1. Aljaž Colnar (Adria Mobil) 6 točk
    2. Gal Glivar (Adria Mobil) 6
    3. Žiga Piskule (Adria Mobil) 6

    mlajši mladinci:
    1. Anže Ravbar (Adria Mobil) 5 točk
    2. Jan Lešnik (KK Kranj) 4
    3. Grega Podlesnik (Tanin Sevnica) 3

    članice:
    1. Urška Bravec (Ale BTC Ljubljana) 6 točk
    2. Tajda Mohorič (BTC City Ljubljana Scott)
    3. Anamarija Hauptman (BTC City Ljubljana Scott)

    starejše mladinke:
    1. Ana Ahačič (BTC City Ljubljana Scott) 4 točke
    2. Tjaša Sušnik (BTC City Ljubljana Scott) 1
    3. Ema Žibert (BTC City Ljubljana Scott) 1

    mlajše mladinke:
    1. Pija Galof (BTC City Ljubljana Scott)
    2. Tia Špringer (BTC City Ljubljana Scott)
    3. Lucija Hočevar (BTC City Ljubljana Scott)

    Ekipna zasledovalna vožnja

    Elite:
    1. Adria Mobil (Per, Kump, Katrašnik, Omrzel) 4:36,27
    2. Ljubljana Gusto Santic (Korošec, Grošelj, Finkšt, Prah) 4:41,03
    3. Meblojogi Pro-Concrete (Ručigaj, Pavlič, Jenko, Štajnar) 4:44,43

    starejši mladinci:
    1. Adria Mobil (Špoljar,Polovič, Piskule, Gregorič) 4:49,86
    2. Ljubljana Migimigi (Paulič, Maček, Kralj, Hribar) 4:53,91
    3. Team Štajerska (Muršec, Majnik, Jeromel, Jablanovec) 5:06,16

    mlajši mladinci:
    1. Adria Mobil (Žefran, Ravbar, Kaferle, Eržen) 3:43,76
    2. KK Kranj (Petek, Lešnik, Eržen, Božnar Prosen) 3:48,32
    3. Ljubljana Migimigi (Oblak, Muha, Gregorčič, Čuk) 3:48,49

    Omnium

    Elite:
    1. Rok Korošec (Ljubljana Gusto Santic) 112 točk
    2. Boštjan Murn (Adria Mobil) 112
    3. Aljaž Jarc (Adria Mobil) 111

    starejši mladinci:
    1. Gal Glivar (Adria Mobil) 134
    2. Aljaž Colnar (Adria Mobil) 133
    3. Matic Maček (Ljubljana Migimigi) 96

    mlajši mladinci:
    1. Natan Gregorčič (Ljubljana Migimigi) 119
    2. Jan Lešnik (KK Kranj) 116
    3. Anže Ravbar (Adria Mobil) 112

     

    Comments are closed.