Kolesarski odbori

Odbor za cestno kolesarstvo

Člani odbora

Marko Polanc, KK Gorje – predsednik
Matjaž Zevnik, KK Kranj – član
Bogdan Fink, KK Adria mobil – član
Matej Stare, KK Bled – član
Miran Kelner, KK Perutnina Ptuj – član
Gorazd Penko, KD Rog – član
Nevenka Sreš, predstavnica sodniške organizacije DKSS
Peter Judež, predstavnik sodniške organizacije ZKSK

Uroš Murn – selektor moške članske reprezentance
Gorazd Penko – selektor ženske članske reprezentance
Martin Hvastija – tajnik OCK, športni direktor in selektor moške reprezentance do 23 let
Nace Korošec – selektor moških mladinskih reprezentanc
Martin Krašek – selektor ženskih mladinskih reprezentanc
Uroš Šilar – koordinator za velodromsko kolesarstvo

Zapisniki sej

2023

6. 03. 2023 – 1. seja
17. 05. 2023 – 2. seja
18. 07. 2023 – 3. seja
19. 10. 2023 – 4. seja

 

2022

04. 01. 2022 – 1. seja
17. 02. 2022 – 2. seja
24. 05. 2022 – 3. seja
24. 07. 2022 – 4. seja
31. 08. 2022 – 5. seja
08. 11. 2022 – 6. seja
21. 12. 2022 – 7. seja

2021

29. 01. 2021 – 1. seja
11. 05. 2021 – 2. seja
28. 06. 2021 – 3. seja
10. 08. 2021 – 4. seja
11. 10. 2021 – 5. seja
03. 11. 2021 – 6. seja

2020

14. 01. 2020 – 1. seja
19. 02. 2020 – 2. seja
04. 05. 2020 – 3. seja
15. 10. 2020 – 4. seja
18. 11. 2020 – 5. seja

2019

27. 06. 2019 – 3. seja
12. 11. 2019 – 4. seja

2018

19. 03. 2018 – 1. seja
12. 09. 2018 – 3. seja

2017

14. 02. 2017 – 2. seja
04. 07. 2017 – 3. seja

2016

07. 03. 2016 – 1. seja
20. 06. 2016 – 2. seja
20. 12. 2016 – 3. seja

Odbor za gorsko kolesarstvo in BMX

Člani odbora

Jan Starman, predsednik
Matjaž Budin, član
Tilen Frank, član
Miha Jakopič, član
Luka Novinec, član
Primož Štrancar, član
Andrej Fideršek, predstavnik sodniške organizacije
Dejan Nemeček, predstavnik sodniške organizacije

Matjaž Budin, selektor Olimpijski kros
Sebastjan Zmrzljak, selektor Spust
Sebastjan Zmrzljak, selektor Enduro
Klavdij Blažko, selektor 4-kros
Uroš Klauž, selektor BMX

Zapisniki sej

2024

06. 02. 2024 – 1. seja

2023

19. 01. 2023 – 1. seja
28. 02. 2023 – 2. seja
06. 04. 2023 – 3. seja
27. 06. 2023 – 4. seja

2022

11. 01. 2022 – 1. seja
15. 02. 2022 – 2. seja
11. 10. 2022 – 4. seja

2021

29. 03. 2021 – 1. seja
12. 04. 2021 – 2. seja
24. 08. 2021 – 5. seja

2020

27. 01. 2020 – 1. seja
26. 10. 2020 – 5. seja

2019

04. 02. 2019 – 1. seja
13. 05. 2019 – 2. seja
29. 07. 2019 – 3. seja
09. 09. 2019 – 4. seja
14. 10. 2019 – 5. seja

2018

12. 02. 2018 – 1. seja
12. 03. 2018 – 2. seja
12. 05. 2018 – 3. seja
11. 06. 2018 – 4. seja
01. 10. 2018 – 5. seja

2017

09. 01. 2017 – 1. seja
21. 02. 2017 – 2. seja
10. 04. 2017 – 3. seja
11. 07. 2017 – 4. seja
02. 10. 2017 – 5. seja
11. 12. 2017 – 6. seja

2016

10. 10. 2016 – 1. seja

Odbor za množičnost in rekreacijo

Člani odbora

Peter Gregorčič, predsednik
Andrej Golčman, član
Robert Bauman, član
Boštjan Prelc, član
Andrej Petrovič, član
Danilo Mištrafović, član
Jani Prešeren, tajnik odbora

Zapisniki sej

2023

11. 09. 2023 – 9. seja
28.11.2023 – 10. seja

2022

24. 01. 2022 – 1. seja
21. 02. 2022 – 2. seja
01. 06. 2022 – 3. seja
10. 06. 2022 – 4. seja
08. 09. 2022 – 5. seja
04. 10. 2022 – 6. seja
15. 10. 2022 – 7. seja

2021

28. 06. 2021 – 1. seja
22. 07. 2021 – 2. seja
23. 07. 2021 – 3. seja
11. 08. 2021 – 4. seja
20. 08. 2021 – 5. seja
14. 09. 2021 – 6. seja
14. 10. 2021 – 7. seja
23. 10. 2021 – 8. seja
15. 11. 2021 – 9. seja
13. 12. 2021 – 10. seja

2020

Ni zapisnika sej.

2019

17. 05. 2019 – 1. seja
08. 11. 2019 – 2. seja
22. 11. 2019 – 3. seja

2018
17. 07. 2018 – 3. seja
2017
18. 01. 2017 – 1. seja
23. 03. 2017 – 2. seja
19. 09. 2017 – 5. seja
27. 10. 2017 – 6. seja
2016

07. 01. 2016 – 1. seja
27. 10. 2016 – 3. seja